ציוד ספורטיבי

ציוד ספורטיבי

אם אתם מחפשים חבלים, רתמות, רצועות עיגון, טבעות ושאר מיני ציוד המיועדים לסנפלינג – הגעתם למקום הנכון. לא פחות חשוב מכך – אל תשכחו גם קסדה.

ציוד לסנפלינג לא נבדל רק בעלותו, הוא בעיקר נבדל באיכויות שונות הקיימות כיום. אם אתם רוצים להיות בטוחים – תרתי משמע – שרכשתם את הטוב ביותר, אנחנו כאן.

 

על מה חשוב להקפיד כאשר רוכשים ציוד סנפלינג?

  • יש לשמור היטב על הציוד מפני שחיקה והתבלות.
  • הציוד עצמו חייב לעמוד בכל התקנים הרלבנטיים.
  • לכל סוג של גלישה מותאם ציוד ספציפי, יש להקפיד לפני הגלישה שהציוד בו עושים שימוש, אכן מתאים.
  • ברכישת חבל סנפלינג, מחיר החבל לא בהכרח מעיד על איכותו – או על מידת התאמתו למשימה. הקפידו לרכוש את הציוד שלכם במקום המתמחה בתחום ויכול להתאים לכם את הציוד בהתאם לסוג הפעילות.

היכן מומלץ לרכוש ציוד סנפלינג איכותי?

כאשר מחפשים ציוד סנפלינג למכירה, חשוב מאד להקפיד על קניה של ציוד איכותי שעומד בתקנים מחמירים ויבטיח לכם שימוש בטוח. לא כל מי שמוכר חבלי סנפלינג בהכרח גם מבין בציוד ובחבלים. הדגש ברכישת ציוד סנפלינג חייב להיות על בטיחות – מדובר בפעילות אתגרית במיוחד והציוד בו תבחרו להשתמש יכול להיות ההבדל בין הנאה עצומה לסכנת מוות.

את ציוד הסנפלינג שלכם רכשו בבית עסק שמתמחה בתחום, שמכיר את כל החידושים, שיודע לייעץ ולהתאים לכם את הציוד הדרוש והמתאים ביותר לפעילות שאתם עומדים לעשות עימו.

 

אם אתם מחפשים לרכוש חבלי טיפוס מקצועיים, שיתנו מענה על הצרכים הייחודיים שלכם – יש מקום אחד מומלץ במיוחד:

בשנת 1987 הוקמה חברת מערכות בטיחות ומאז ועד היום אנו פועלים להגברת המודעות הכללית לבטיחות ומשווקים ציוד בטיחות – כמו חבלי טיפוס וסנפלינג ייעודיים. ההתמחות שלנו הינה במכירת ציוד ובמתן ייעוץ, כך שהציוד שתרכשו אצלנו יהיה תואם לסטנדרטים המקפידים ביותר של בטיחות הנהוגים כיום.

אנו שמים דגש על שיווק ומכירת ציוד סנפלינג באיכות הגבוהה ביותר, תוך הקפדה יתרה על מחירים אטרקטיביים כך שכל מי שמחפש יוכל למצוא אצלנו את הציוד המתאים במחיר שלא יקרע לו את הכיס. הקניה אצלנו תשתלם לכם במיוחד בפרמטר של יחס עלות מול איכות. חבל עבה או חבל דק, חבל ארוך או חבל קצר – חבל איכותי יכול להציל חיים.

 

פנו אלינו

חברת מערכות בטיחות, הינה מהמובילות בארץ בתחום הסנפלינג, הטיפוס, והבטיחות בגובה, בעלת ניסיון רב בתחום העבודה בגובה ומעבירה קורסים מקצועיים רבים ומגוונים בתחום זה, אנחנו משווקים חבלי טיפוס וציוד סנפלינג מקצועי שנים רבות. כל הציוד שאנו משווקים ומספקים הינו איכותי ביותר ואנו פועלים רבות על מנת לשמור על רמת שירות ומקצועיות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.

אם ברצונכם לשמוע עוד על חבלי טיפוס, ציוד סנפלינג או להתייעץ עם מומחה לגבי מהו הציוד המומלץ עבורכם, אתם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון: 03-9383000.