ציוד מגן אישי לעבודה בגובה

חברת מערכות בטיחות מספקת מעטפת שלמה של פתרונות לחללים מוקפים ולעבודה בגובה, הכוללת גם ציוד מגון אישי לעבודה בגובה. אנו מוכרים ציוד מגן אישי הכולל בין היתר רתמות בטיחות, קסדות, חבלים, טבעות ועוד אמצעי אבטחה באיכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים. המוצרים מוצעים לצד פתרונות מקיפים המתחילים ברמת העובד ומגיעים עד לתשתיות במקום העבודה, וכל זאת מתוך מטרה להגביר את המודעות לבטיחות בגובה לאור ניסיון רב שנים בתחום.

מוצרי בטיחות איכותיים

באתר האינטרנט של חברתנו תוכלו להתרשם ממאות מוצרי איכות המהווים ציוד מגן אישי לעובדים בענף. לפניכם 3 דוגמאות מיני רבות אחרות:

  • קסדה קלה VISOR – מדובר בקסדה קלה בעלת הגנה לעיניים ולאוזניים, נוחה מאוד לביצוע עבודות בגובה, המגיעה עם משקף פנים ומגן ראש ועומדת בתקן EN397. זוהי קסדה העשויה מפלסטיק קשיח שבתוכו חורים לאוורור וכן תפסים המיועדים לחיבור של פנס ראש, בעלת אפשרות קלה ונוחה לכוונון הרצועות עם אבזמים. כאמור, מדובר בקסדה קלה השוקלת 385 גרם בלבד כדי למנוע הכבדה על העבודה ועל גופו של העובד, המגיעה גם עם ריפוד פנימי סופג זיעה.
  • בולם נפילה AD101- מדובר בבולם נפילה עם רצועה אשר משמש בתור סופג אנרגיה נגלל, וזאת ליצירת מרחק מינימאלי בין נקודות עיגון לעובד. הבולם שעומד בתקן מגיע באורך מקסימאלי של 2.5 מטרים, מסוגל לספוג אנרגיה של עד  קילוגרם, ובעל אנקולים ייעודיים לחיבור אל נקודות העיגון ולעובד. מנגנון הבלימה עצמו מוגן עם ספוג מגן וכיסוי, ומשקלו הכולל של הבולם הינו 1.1 קילוגרם בלבד.
  • רתמה מדגם CAT- מדובר ברתמה עם חגורת מותניים צפה שעימה ניתן לבצע בקלות עבודות מאחור. היא מגיעה עם רצועות חזה אלסטיות, רצועת גב מרופדת ורחבה וחמישה אבזמי כוונון המצויים בחזה העליון, בחגורת המיקום וברגליים. החגורה שעומדת בתקנים EN358 ו- EN361 מגיעה גם עם אבזמים אוטומאטיים לחגורת המיקום ולרגליים, רצועות להחזקת ותליית ציוד, ושתי לולאות המאפשרות חיבור למערכת בלימת נפילה בחלק העליון והקדמי.

למידע נוסף והזמנות

כאמור, באתר של מערכות בטיחות בע"מ ניתן להתרשם ממגוון רחב של ציוד מגן אישי לעבודה בגובה. למידע נוסף אודות המוצרים ולביצוע הזמנות ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-9383000.

לפתרונות ומוצרים באיכות גבוהה ובמחיר אטרקטיבי

חייגו: 03-9383000 או השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם